Британець вигадав пристрій для утрамбовування сміття (ВІДЕО)

Британський винахідник Колін Ферз сконструював робота для утоптування сміття, який виглядає як нижня половина людського тіла. Можливості пристрою автор продемонстрував у відеоролику на YouTube.

Домовласники в деяких країнах, у тому числі у Великій Британії, використовують великі сміттєві баки для твердих побутових відходів, які регулярно спустошує сміттєвоз. Одна з проблем такого підходу полягає в тому, що в міру заповнення наявних баків вільне місце в них закінчується. За словами Коліна Ферза, він завжди вирішував цю проблему просто утрамбовуючи сміття ногами, проте при цьому існує високий шанс забруднити штани.

1

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень