Бригади допомоги для особливих мешканців сіл поблизу Рівного будуть?

Їх поки планують створити

Одну паліативну бригаду хочуть створити медики у Рівненському районі.

Першим кроком до реалізації такого задуму стане відкриття паліативного відділення на базі Дядьковицької районної лікарні. Спеціальне відділення на 12 місць відкриють навесні.

При ньому працюватиме бригада, яка виїжджатиме до тяжкохворих людей. Це виключно для дорослих пацієнтів, каже начальник районного управління охорони здоров’я Олександр Стребчук:

Десь приблизно весною плануємо відкриття паліативного відділення на базі Дядьковицької районної лікарні. Там буде передбачено 12 ліжкомісць. При цьому відділенні плануємо створення бригади. Зараз забезпеченням паліативної допомоги займається сімейні лікарі в амбулаторіях. У перспективі плануємо створення трьох таких паліативних бригад, адже маємо три районні лікарні. У Клевані та Олександрії.

За словами Олександра Стребучка утримання однієї такої бригади коштуватиме 300 тисяч гривень на рік. У бригаді працюватимуть лікар, медсестра, соціальний працівник та водій.

Нагадаємо, про створення паліативного відділення для дорослих у Рівненському районі медики говорили на початку 2017 року. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень