Брітні Спірс анонсує новий альбом

Співачка працює над дев’ятою платівкою

Слідом за Адель, яка повертається в музичну індустрію з новим альбомом після майже дворічної відсутності, потішила своїх шанувальників і Брітні Спірс - в соціальних мережах співачка анонсувала новий, вже дев'ятий за рахунком музичний альбом.

Хоча тепер Брітні регулярно виступає з концертами в Лас-Вегасі, це не заважає співачці одночасно працювати і в студії звукозапису. Брітні Спірс опублікувала у своєму Twitter кілька фото, зроблених під час роботи над новим альбомом, хоча будь-які подробиці і дату його виходу розкривати не стала.

Останній студійний альбом Спірс під назвою Britney Jean вийшов в 2013 році і, на жаль, виявився - принаймні, з точки зору продажів і відгуків критиків - найневдалішим альбомом співачки. Чи зможе Брітні повернути собі статус поп-діви - дізнаємося в 2016 році.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень