Рівняни можуть залишитися без Lucky Strike та Rothmans (ФОТО)

«Куріння – зло» (с)

Як повідомляє The Pageтютюнова фабрика «В.А.Т.-Прилуки», яка входить у міжнародну групу компаній British American Tobacco, з 11 жовтня закрила виробництво.

Про це йдеться у листі фінансового директора компанії Тараса Павлуся на ім'я в. о. начальника Офісу великих платників податків ГФС Оксани Нечепорук, який є у розпорядженні.

У зв'язку з припиненням виробництва «В.А.Т.-Прилуки» просить відкликати 25 млн акцизних марок і повернути 505 млн грн, сплачених за них.

Раніше найбільші тютюнові компанії пригрозили тим, що підуть з України через законопроєкт №1049.

Документ перерозподіляє фінансові потоки в тютюновій галузі. Згідно з поправкою Олександра Дубинського від «Слуги народу», компанії-виробники повинні будуть продавати сигарети гуртовим компаніям за ціною, що не перевищує 80% від максимальної роздрібної ціни.

Перед цим Антимонопольний комітет розкрив картельну змову всіх наявних сьогодні в Україні виробників сигарет, які всі разом продавали цигарки у роздрібні мережі через одного спільного посередника.

Зауважимо, що на Прилуцькій тютюновій фабриці виробляли більше 10 марок сигарет, серед яких Kent, Rothmans, Pall Mall, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri і «Прилуки».

Продукція компанії експортується в Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову, Азербайджан, Болгарію, Казахстан та мережі Duty Free найбільших аеропортів світу.

«В.А.Т.-Прилуки» таким чином є одним із найбільших платників податків в Україні.

 

Є підозри, що нинішня зупинка виробництва - це є лише форма певного тису з боку British American Tobacco на уряд України. Що насправді вони нікуди з нашого ринку не підуть.

Тим паче, варто нагадати рівнянам, що куріння - це реально зло, яке вбиває сотні тисяч українців та вкорочує віку мільйонам.

Не куріть.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень