Брежнєва більше не... Брежнєва? Віра заспівала українською (ВІДЕО)

Разом з нею – Tayanna

Vera, Tayanna,
VERA i Tayanna

Віра Брежнєва, яка тривалий час жила й працювала в Росії, записала пісню українською мовою. Це не перший її трек солов’їною – два роки тому в уродженки Дніпродзержинська (тепер – Кам’янське) була коллаба з MONATIK. Тепер же артистка разом з Tayanna переспівала ліричну пісню «Вишиванка» авторства Миколи Сома та Оскара Сандлера.

Цікаво, що пісню виклали на новому YouTube-каналі Віри, де вказано тільки її ім’я – VERA. Прізвище Брежнєва не фігурує.

В описі каналу вказано, що VERA – українська співачка, актриса й телеведуча, яка у жовтні 2022 року розпочала новий етап своєї сольної кар'єри.

Щодо «Вишиванки», то ідея заспівати разом належить Tayanna.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень