Бредлі Купер планує зробити пропозицію молодшій на 20 років всесвітньо відомій моделі — медіа (ФОТО)

Що відомо про освідчення

Бредлі Купер

Голлівудський актор Бредлі Купер, якому нещодавно виповнилося 50 років, готується стати нареченим. Він, ніби-то, хоче освідчитися своїй обраниці - 30-річній супермоделі Джіджі Хадід.

Про це пише видання Page Six, посилаючись на анонімні коментарі з оточення пари. Мовляв, стосунки знаменитостей стають дедалі міцнішими, і актор планує освідчитися вже «найближчими місяцями». Пара, за словами джерела, «шалено щаслива і живе у власному всесвіті».

Ба більше, Бредлі, не виключає й народження спільних дітей із Джіджі: «Вони вже уявляли собі цю родину, в якій будуть їхні спільні діти та доньки від попередніх шлюбів».

Про роман актора й моделі стало відомо на початку 2024 року, хоча перші чутки про їхні взаємини з’явилися ще в жовтні 2023-го. У березні Джіджі вперше прокоментувала їхнє знайомство — вони зустрілися на дні народження дитини спільного друга.

Модель зізналася, що саме Купер відкрив їй любов до театру, і вона захоплюється ним як митцем.

Раніше Джіджі Хадід мала багаторічні стосунки зі співаком Зейном Маліком. У 2020 році в пари народилася донька Каї, однак у 2021-му вони розійшлися після конфлікту між артистом та матір’ю моделі.

У Купера також є донька — 8-річна Лея, яку він виховує разом з експартнеркою Іриною Шейк. Після їхнього розриву у 2018 році актор надовго зник із поля зору світського життя — до появи Джіджі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень