Бред Пітт судиться з Анджеліною Джолі через її таємну угоду з російським олігархом

Колишнє подружжя знову пішло в суд через спільний бізнес

gettyimages.com
gettyimages.com

Голлівудський актор Бред Пітт, який, за чутками, таємно зустрічається зі шведською співачкою, знову планує позиватися зі своєю колишньою дружиною Анджеліною Джолі. Вже понад п'ять років між експодружжям постійно виникають конфлікти, а головними з них залишаються питання про опіку дітей та продаж спільних активів.

Влітку 2021 року Анджеліна Джолі звернулася до суду для скасування забороненого судового наказу на передачу активів, з метою продати свою частину з виноробні у Шато Міраваль у Франції.

Тепер же ударну відповідь вирішив нанести Бред Пітт.

Він стверджує, що Джолі навмисно приховувала від нього умови продажу своєї частки російському олігарху Юрію Шефлеру. Сам Бред Пітт не згоден на умови, за яких акторка продала свою частину виноробні.

За його словами, для розвитку бізнесу він вклав набагато більше коштів, у той час, як Шефлер вже почав завдавати великих збитків виноробні Stoli Group Tenute del Mondo.

Варто зазначити, що раніше між Бредом Піттом та Анджеліною Джолі була угода, за якою вони не можуть продати свою частку у бізнесі без угоди один одного. Так що Пітт серйозно налаштований відновити розвиток бізнесу.

Джерело: tochka.net

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень