«Боже, яке кончєне»: український співак жорстко висміяв окупантів у новій пісні

Вийшов «качовий» трек

Ексучасник гурту MOZGI, репер Олексій Завгородній, більш відомий як POSITIFF, випустив нову патріотичну пісню, в якій жорстоко висміяв кацапів.

- Так склалося, що першим офіційним сольним треком POSITIFF буде саме ця пісня — для підняття моральної сили, зміцнення нашого незламного духу та деморалізації ворога. Усім конченим присвячується! - прокоментував Позитив.

Як розповів співак, ідею пісні йому підказав блогер і телеведучий Олексій Дурнєв. 

Текст пісні розповідає, як саме весь світ «показав дулю» росії і російській армії. В трек артист вставив закадровий голос російських блогерів, які скаржаться на санкції проти росії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень