Бондаренко приніс перемогу «Вересу» у Чернівцях

Завдяки голу Олексія Бондаренка наприкінці матчу у Чернівцях рівненський «Верес» переміг «Буковину» і повернувся на четверту позицію у турнірній таблиці Групи «А» Другої ліги.

До перерви більше у цьому матчі атакували господарі поля. Два напівмоменти мав Віталій Кузів. Його удар пройшовся зовсім поряд із каркасом воріт рівнян. А в другому епізоді нашу команду врятував Максим Бабійчук.

Після відпочинку гості збільшили оберти і моменти почали виникати вже біля воріт «Буковини».  Успіх «червоно-чорним» приніс один із численних кутових наприкінці матчу. Марат Даудов виконав подачу з правого кута поля, Олексій Бондаренко на ближній стійці кивком голови підрізав м'яча у дальній кут - 0:1.

Вже у доданий до основного час Антон Яременко міг забивати другий гол, але програв дуель голкіперу «Буковини». 

Виїзна перемога дозволила «Вересу» піднятися на четверту позицію у турнірній таблиці.

Фото - Антоніна Вишневська

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень