«Bon Jovi» випустили новий сингл

Він стане частиною прийдешнього альбому

Новий сингл «Bon Jovi» під назвою «American Reckoning» написаний фронтменом групи Джоном Бон Джові і це, за словами автора, - «ґрунтовний погляд на нинішні часи»:

Я був дуже схвильований тим, що можу написати «American Reckoning» як свідок історії. Мені здається, що найбільший дар артиста - це можливість використовувати свій голос для того, щоб звертатися до питань, які нас зачіпають, - йдеться в заяві музиканта.

Трек «American Reconing» увійде в прийдешній альбом «2020», який повинен вийти цієї осені. Спочатку реліз мав відбутися 15 травня, однак через пандемію група вирішила перенести дату його виходу, а заодно скасувала всі дати концертного туру на цей рік, щоб шанувальники, які вже купили квитки, змогли повернути собі гроші і «оплатити необхідні рахунки або купити собі необхідні продукти».

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень