«Bon Jovi» випустили новий сингл

Він стане частиною прийдешнього альбому

Новий сингл «Bon Jovi» під назвою «American Reckoning» написаний фронтменом групи Джоном Бон Джові і це, за словами автора, - «ґрунтовний погляд на нинішні часи»:

Я був дуже схвильований тим, що можу написати «American Reckoning» як свідок історії. Мені здається, що найбільший дар артиста - це можливість використовувати свій голос для того, щоб звертатися до питань, які нас зачіпають, - йдеться в заяві музиканта.

Трек «American Reconing» увійде в прийдешній альбом «2020», який повинен вийти цієї осені. Спочатку реліз мав відбутися 15 травня, однак через пандемію група вирішила перенести дату його виходу, а заодно скасувала всі дати концертного туру на цей рік, щоб шанувальники, які вже купили квитки, змогли повернути собі гроші і «оплатити необхідні рахунки або купити собі необхідні продукти».

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень