Богдана розшукує поліція за скоєння вбивства. Він переховується (ФОТО)

У поліції кажуть, вбивство умисне

Фото ілюстративне

Поліція розшукує 35-річного волинянина за скоєння умисного вбивства.

Співробітники Головного управління Національної поліції у Волинській області розшукують

Богдана Олександра Анатолійовича, 21 липня 1984 року народження.

Він мешканець райцентру Любомль.

Волинянину повідомили про підозру в скоєнні умисного вбивства та умисного тілесного ушкодження. Підозрюваний переховується від органів досудового розслідування.

Його прикмети: 

на вигляд 30-35 років, зріст 180-185 см, середньої статури, обличчя прямокутне, брови прямі, губи товсті.

Волосся пряме, коротке, темного кольору.

Поліція звертається до громадян, яким відома інформація щодо місця перебування розшукуваного, з проханням невідкладно повідомити правоохоронців за номерами телефонів:

(068) 947-53-07  або «102».

Конфіденційність гарантована.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: Вбивство
Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень