Бо ліг на його ліжко: на Рівненщині чоловік сокирою вбив сусіда (ФОТО)

Та лишив його на подвір'ї

Тіло 42-річного жителя села Більчаки Березнівського району на подвір’ї сусіда виявили вчора, 22 червня, близько 15:40.

Його знайшла рідна сестра загиблого.

 

Про подію жінка одразу повідомила до поліції.  

Слідчо-оперативній групі власник господарства – 56-річний місцевий житель – не зізнавався у скоєному та запевняв, що з п’ятої ранку перебував на ринку і про трагедію дізнався від односельчан по приїзду. 

Лише після того, як криміналісти виявили в його оселі сліди крові, 56-річний чоловік зізнався правоохоронцям, що саме він скоїв злочин. 

З’ясувалося, що у неділю, 21 червня, близько 21 години 42-річний житель Більчаків прийшов до свого сусіда та ліг на ліжко.

Це не сподобалось господарю.

 

Між чоловіками, які були напідпитку, виник конфлікт, у ході якого 56-річний власник оселі схопив сокиру та наніс близько двох ударів по голові сусіда.

 

Коли ж той впав, кілька разів вдарив ногою по тулубу, а потім витягнув на подвір’я та залишив. 

Відповідно до лікарського свідоцтва смерть потерпілого настала внаслідок гострої крововтрати, масивної зовнішньої кровотечі, забійних ран голови.

56-річного чоловіка затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні умисного вбивства. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Відомо, що 56-річний житель Більчаків раніше не судимий, втім притягався до адміністративної відповідальності.

Санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Теги: Вбивство
Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень