«Амазонка» Сабріна пересіла з коней на BMW і влаштувала «шоу» біля «Екватора» (ВІДЕО)

Покатала на капоті свою подругу

Відео спершу опублікували, а потім видалили з пабліку rivne_1283 в Instagram

Дівчина за кермом питає свою подругу, що на капоті:

 

«Аліна, яка машина хароша?».

 

Та відповідає: BMW.

Аліна на капоті. Скріншот з відео

 

На сторінці Сабріни Терещук (або як вона сама себе називає в Instagram - «Сабріна Амазонка»), є ще одна версія цього відео.

 
 
 
 

 

Проте тепер дівчина зробила свій акаунт непублічним.

Зауважимо, що Сабріна вже встигла прославитися не лише у Рівному.

Спершу тим, що їздила містом верхи.

 

А потім тим, що лишила своїх коней під палючим сонцем на кілька днів без їжі і води.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень