Близько сотні неповнолітніх зникли на Рівненщині впродовж цього року

Станом на початок червня у розшуку перебували загалом 86 осіб

Від початку року і до 8 червня до правоохоронців Рівненщини надійшло 379 заяв про зникнення безвісти мешканців області. 99 повідомлень стосувалися неповнолітніх, проте усіх їх вдалося розшукати, йдеться у відповіді Нацполіції області на запит Радіо ТРЕК.

Не вдалося розшукати правоохоронним органам 11 громадян, двоє з яких цьогоріч зникли на території Росії. Загалом же у міжнародному розшуку перебувають 18 мешканців Рівненщини (частина з них зникли впродовж минулих років).

 

Неповнолітніх серед них немає.

Загалом же, станом на початок червня, зі статусом безвісти зниклої особи у розшуку підрозділів ГУ Нацполіції у Рівненській області перебувало 86 осіб. Неповнолітніх серед них не було.

Зауважимо, що заяви про зникнення громадян правоохоронці реєструють відразу після їх надходження, а розшукові заходи розпочинають негайно, оскільки чинне законодавство не передбачає необхідності проходження певного терміну після зникнення людини.

Тобто, за наявності об’єктивних причин, заява про зникнення людини безвісти може бути подана навіть у день її зникнення.

При цьому статус безвісти зниклої особи зберігається від моменту оголошення у розшук до встановлення місцеперебування людини. Інших підстав припинення розшуку не передбачено.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень