Соціальний флешмоб продовжується: кому збирають подарунки

Акцію організовують до Міжнародного дня захисту дітей

Як відомо, нещодавно у Рівному організували флешмоб «Подаруй сукню випускниці інтернату».

На заклик відгукнулося багато людей. В результаті вбрання вдалося зібрати навіть більше, ніж у тому була потреба.

Утім, лишилося ще багато охочих долучитися.

Отже, у рівнянки Вікторії Вертелецької виникла ідея провести ще одну благодійну акцію.

Вона відбудеться 1 червня.

 

Дорогі друзі! Ми продовжуємо наш благодійний флешмоб! Для всіх тих, хто дуже хотів, але не зміг чи не встиг долучитися до нашої "модної" акції "Подаруй сукню випускниці їнтернату", є чудова нагода зробити подарунок дитині, яка потребує підтримки і звичайного людського тепла.

 

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, о 10-й годині в приміщенні офісного центру (магазин "Обнова", 2-й поверх) за адресою: м.Рівне, вул. Поштова, 2 відбудеться благодійна акція для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це діти різного віку, у тому числі випускники 9-11 класів, які перебувають у соціальних закладах Рівненщини, або живуть у сім'ях, і дуже потребують матеріальної підтримки. Друзі, приходьте і приносьте подарунки! Подаруймо дітям свято! ❤️

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень