Біженцям з Рівненщини вираховують частину пенсії через отримання матеріальної допомоги?

У Пенсійному фонді дали відповідь

Через війну чимало мешканців Рівненщини виїхали за кордон і отримують там матеріальну допомогу.  

Багатьох біженців пенсійного віку непокоїть, чи можливе скасування пенсії через отримання грошової допомоги. Ми вирішили з’ясувати, чи дійсно є такі випадки, коли біженцям пенсійного віку вираховують частину виплат.

Начальник Пенсійного фонду Рівненської області Василь Петняк у коментарі для Радіо Трек повідомив, що з пенсій неможливо вираховувати кошти без відповідного рішення суду. Тож випадків, коли пенсіонерам врізують пенсійні виплати через отримання грошової допомоги за кордоном немає і бути не може.

У яких випадках Пенсійний фонд має право вираховувати кошти з пенсійних виплат?

Пенсійні виплати можуть врізати за рішенням суду. Це стосується боржників з аліментів, підприємців, які не платять за оренду приміщення, наприклад. У рішенні суду йдеться, скільки саме відсотків потрібно вирахувати.

Призначені в Україні пенсії виплачуються за правилами, визначеними українським законодавством. Якщо пенсія виплачується на банківський рахунок, в момент зарахування кошти стають власністю людини. І людина має право використовувати їх на власний розсуд, – йдеться у повідомленні Міністерства соціальної політики України.

Призупинення нарахування пенсійних виплат можливе лише у тому випадку, якщо людина не користувалась коштами, перерахованими на банківську картку, протягом останніх 6 місяців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень