Біженцям з Рівненщини вираховують частину пенсії через отримання матеріальної допомоги?

У Пенсійному фонді дали відповідь

Через війну чимало мешканців Рівненщини виїхали за кордон і отримують там матеріальну допомогу.  

Багатьох біженців пенсійного віку непокоїть, чи можливе скасування пенсії через отримання грошової допомоги. Ми вирішили з’ясувати, чи дійсно є такі випадки, коли біженцям пенсійного віку вираховують частину виплат.

Начальник Пенсійного фонду Рівненської області Василь Петняк у коментарі для Радіо Трек повідомив, що з пенсій неможливо вираховувати кошти без відповідного рішення суду. Тож випадків, коли пенсіонерам врізують пенсійні виплати через отримання грошової допомоги за кордоном немає і бути не може.

У яких випадках Пенсійний фонд має право вираховувати кошти з пенсійних виплат?

Пенсійні виплати можуть врізати за рішенням суду. Це стосується боржників з аліментів, підприємців, які не платять за оренду приміщення, наприклад. У рішенні суду йдеться, скільки саме відсотків потрібно вирахувати.

Призначені в Україні пенсії виплачуються за правилами, визначеними українським законодавством. Якщо пенсія виплачується на банківський рахунок, в момент зарахування кошти стають власністю людини. І людина має право використовувати їх на власний розсуд, – йдеться у повідомленні Міністерства соціальної політики України.

Призупинення нарахування пенсійних виплат можливе лише у тому випадку, якщо людина не користувалась коштами, перерахованими на банківську картку, протягом останніх 6 місяців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень