Біженці чи багаті туристи? Розповіли, скільки грошей українці витрачають у Європі

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Через війну багато наших співвітчизників були змушені шукати домівки в Європі. За даними Міністерства соціальної політики, понад 5 мільйонів українців стали біженцями. Відомо, скільки грошей вони витратили минулого місяця.

Більшість виїхало до сусідніх країн: зокрема, понад 2 мільйони – до Польщі. Держави, у яких люди тимчасово зупунилися, виплачують їм допомогу.

З'ясувалося, що вони витрачають чималі гроші на життя за кордоном. У квітні ця сума становила 2 мільярди доларів. Про це розповів представник України у Світовому банку Роман Качур. Він проанализував дані Нацбанку України.

Відзначено, що кожен українець вкладає в економіку європейських країн приблизно 400 доларів на місяць. 80% коштів склали переведення в готівку та оплата товарів у POS-терміналах торгових мереж.

Найбільше грошей українці залишили у магазинах, де купували продукти та непродовольчі товари. Вони оплачували номери в готелях, рахунки в закладах громадського харчування та здійснювали операції на АЗС.

- Виходить, наші біженці – не зовсім біженці, а досить заможні туристи, які активно підтримують європейську індустрію гостинності, – зазначив Качур.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень