Бійці з Рівненщини розміновують Донбас

Інженерні підрозділи Збройних Сил України продовжують зачистку території навколо складів та безпосередньо на самих складах від вибухонебезпечних предметів

Військові оперативного командування "Захід" розповіли про ситуацію у сектора "А". Для розмінування території від Збройних Сил України задіяні 14 груп розмінування (загальної чисельності 94 військовослужбовця). Вони займаються підйомом та знищенням вибухонебезпечних предметів.

На даний час військовими саперами повністю розчищено перше сховище зберігання боєприпасів, на інших боєприпаси посортовані та підготовлені до вивозу та знищення. З території складів виведено понад 50 одиниць військової техніки, які знаходилися на території складу.

За вчорашній день саперами Збройних Сил України було піднято та знищено понад 2500 вибухонебезпечних предметів та зачищена ділянка місцевості близько 2 га. Всього з моменту ліквідації наслідків лиха було піднято та знищено більше 22000 вибухонебезпечних предметів та зачищена ділянка місцевості понад 53 га.

 

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень