Бійці ДНР зізнались у Рівненському СІЗО, що грабували автомобілі за наказом ФСБ

Диверсанти орудували на території Західної України

Народний депутат Антон Геращенко заявив, що встановлені 15 осіб, яких спецслужби РФ використовували для диверсій.

Влітку 2016 року група осіб нападала на припарковані авто. Злочини скоювались на території Західної України. В результаті проведених слідчо-оперативних заходів було встановлено 15 осіб. Виявилося, що це бійці 15-ої так званої інтербригади "ДНР", терористичної організації, яка була розгромлена українськими Збройними силами в червні 2015 року в Мар'їнці.

Вони опинилися в СІЗО в Рівному, і, м'яко кажучи, зрозуміли, що поруч перебувають дуже патріотичні українські громадяни, вони захотіли співпрацювати зі слідством.  Розповіли, що після розгрому цієї 15-ї терористичної інтербригади їх зібрали, вивезли до Підмосков'я і сказали: 

Дорогі друзі, ви ж громадяни України. 

 

Давайте ви повернетеся в Україну разом зі своїми сім'ями і будете здійснювати завдання по дестабілізації ситуації в країні, а саме - будете здійснювати крадіжки, грабежі, розбої.

 

Є повний комплекс оперативних заходів, що дозволили задокументувати зв'язки, контакти з представниками російських спецслужб.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень