Позували біля різдвяної ялинки: Оля Цибульська показала нове фото з сином

Зірка поділилася роздумами про прийдешнє святоПопулярна українська співачка Оля Цибульська поділилась з фанами новою світлиною з сином. Вона позувала з Нестором біля яскравої різдвяної ялинки. Такою світлиною Оля Цибульська поділилась на особистій інстаграм-сторінці.

Зірка написала свої роздуми про свято Святого Миколая під світлиною:

Він є. Ви ж знайомі з дитинства. Тому Він давно діджитальний. І теж сидить в інстаграмі. Колись ти відбирала 4 види кольорових ручок, щоб підкреслити йому найважливіше на листочку з зошита. А тепер можна просто поставити емоджі. Чи заховати мрію в "збережених". Він і так знає як сильно ти цього хочеш. І обов'язково зробить. Принесе під подушку, в кав'ярню за рогом чи в твій улюблений манікюрний салон. Він тебе чує, киць. Йому лише потрібно, щоб ти вірила. В нього і в себе. Як колись маленька дівчинка, яка вибирала для нього найкрасивішу ручку, – написала Оля Цибульська.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень