![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Рух у напрямку Костополя ускладнений
Про аварію, що сталася у середу, 23 січня, поблизу Костополя, повідомили у соціальних мережах.
Факт підтвердила речниця патрульної поліції області Оксана Юрченко. За її словами, на дорозі зіткнулось чотири автомобілі.
За даними Нацполіції області, в аварії постраждало троє дорослих людей і одна чотиримісячна дитина.
- Сьогодні, 23 січня, близько 8:00 на автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» сталося зіткнення мікроавтобуса та трьох легкових авто. За допомогою до медиків звернулися троє осіб, серед яких чотиримісячна дитина. Поліцейські попередньо встановили, що неподалік села Три Копці водій «Chevrolet Aveo» не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався із керуванням, в результаті чого авто почало заносити. Спочатку зіткнення відбулося із двома автомобілями «Audi», які рухалися в попутному напрямку, а потім лобове — із «Mercedes-Benz Sprinter» на зустрічній смузі руху. Внаслідок ДТП водія мікроавтобуса та пасажирку «Chevrolet» із немовлям доставили до медзакладу, - пояснила прес-офіцер ГУНП в області Марія Юстицька.
Після надання допомоги усіх трьох осіб відпустили.
Водій «Chevrolet» за зовнішніми ознаками був тверезий, утім його ще освідуватимуть на стан сп’яніння. За вчинене він нестиме адміністративну відповідальність, кажуть у поліції.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК