Біля ринку в центрі Рівного утворилося провалля (ФОТО)

Місцеві жителі бояться, що туди хтось впаде

Дірка в тротуарі утворилася неподалік входу на продуктовий ринок зі сторони вулиці Соборної у Рівному.

Про це Радіо ТРЕК повідомили місцеві жителі:

Біля магазину «Рівне» просіла бруківка та утворилася величезна яма. Ймовірно, це вода вимила пісок із-під бруківки, через що вона впала.

 

Попри те, що провалля огороджене, туди може хтось ненароком впасти. До того ж якщо у дірку попадатиме вода, то згодом просяде й асфальт на центральній вулиці.

В облводоканалі розповіли, що є підозра на прорив водопроводу. Перевірити це та те, чи належить ділянка, де утворилося провалля, облводоканалу зможуть лише завтра. Якщо ж підозра підтвердиться, то працівники підприємства розпочнуть ремонтні роботи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень