Більше як 370 мільйонів гривень заплатили на Рівненщині за землю

З початку року

Понад 372,5 млн грн плати за землю надійшло до місцевих бюджетів Рівненщини за 10 місяців.

Так, більше як 313 млн грн земельного податку сплатили юридичні особи – власники та орендарі земельних ділянок, решта – 59,3 мільйона надійшло від фізичних осіб.

Начальник податкової служби області Віталій Чуй розповів, плата за землю займає третє місце серед бюджетоформувальних податків загальних доходів територіальних громад Рівненщини після податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку,  її частка у надходженнях місцевих бюджетах регіону складає 8,3 відсотка.

Також Віталій Чуй нагадав, що земельний податок, який люди сплачують  за місцем розташування земельної ділянки, зараховується до бюджету громади. Тому кожен житель області, незалежно від суми сплаченого податку, робить посильний внесок у розвиток своєї громади.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень