Штраф - менший, ніж година роботи: понад десяток рівненських повій сплатять штраф за свою діяльність

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів у Рівному працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, виявили одинадцятьох жінок, які заробляють на життя наданням інтимних послуг. Однак штраф, який їм доведеться сплатити, менший, ніж вони отримують за годину «роботи». 

Жительки обласного центру, Рівненського та Здолбунівського районів вже неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронців. Жінки віком від 20-ти до 30 років уже тривалий час «працевлаштувалися» на вулицях Київській та Дубенській, що на виїзді з Рівного. За свої послуги вони беруть із клієнтів від 300 до 500 гривень. 

«Роботу» свою залишати не планують і штрафи, які застосовують стосовно них, їх теж не лякають.
За зайняття проституцією їм загрожує штраф у розмірі 250 гривень. Матеріали направлені на розгляд адміністративної комісії при Рівненській міській раді, яка визначатиме розмір стягнення для жінок за їхні проступки.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень