Біллі Айліш, Jerry Heil та сльози: історія одного прапора (ВІДЕО)

Саме українська співачка передала поп-іконі прапор

Український прапор розгорнула поп-ікона меломанів всього світу - Біллі Айліш. 

Це трапилося на концерті виконавиці в Німеччині, у місті Бонн.

Прапор їй передала українська співачка Jerry Heil. За її словами, зробити це - була її місія.

Відео з виступу з'явилося в мережі.

Прапор Біллі Айліш із залу зуміла передати українська виконавиця Jerry Heil (Яна Шемаєва), про що Яна розповіла у своєму інстаграмі.

- Мені вдалося дати прапор Біллі Айліш. Друзі, дуже дякую за те, що підтримуєте Україну і дозволяєте світу почути і побачити нас знову, - написала Jerry Heil.

На прапорі українська співачка написала «спасибі за твою силу» - на честь пісні Айліш, яку вона присвятила українцям. 

Щоб передати прапор, співачка перебралася з другої фан-зони в першу і підійшла майже під сцену. Там вона зуміла передати прапор чоловікові, що віддав його Біллі Айліш.

- Я не можу, я просто ридаю. Це настільки знаковий момент для мене. Я переживала, що він (прапор) упав, і думала, що це поганий знак, але вона його підняла!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень