Білі шкарпетки можна прати у мікрохвильовці: це реально

Лайфхак, який знають не всі

Білі шкарпетки красиво, але дуже непрактично. Вони дуже швидко темніють і повернути їм білизну непросто. Однак це не причина відмовитися від білих шкарпеток, особливо у теплі пори року.

Спробувати відбілити білі шкарпетки можна у мікрохвильовій печі.

Як швидко випрати білі шкарпетки?

У невелику ємність, яку можна ставити у мікровильовку, наливаємо воду і додаємо трохи засобу для миття посуду або рідкого мила. Потім кладемо в неї шкарпетки і ставимо ємність у мікрохвильову піч. Вибираємо максимальну потужність та час – 8-10 хвилин. Після цього сполосніть шкарпетки і висушіть.

Як відбілити брудні шкарпетки в мікрохвильовій печі?

Намочіть шкарпетки та добре потріть забруднені місцягосподарським милом. Покладіть шкарпетки у пакет і, не зав’язуючи його, і відправте у мікрохвильовку на 5-7 хвилин при максимальній потужності. Потім сполосніть та висушіть.

Джерело: theLime

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень