Білі леви з Франції тепер мешкають у Рівненському зоопарку (ФОТО/ВІДЕО)

Це брати, їм по 4 роки і в дорозі вони провели дві доби

ФОТО ілюстративне

Напередодні вихідних у Рівненському зоопарку відбулося поповнення. З Франції до Рівного за дві доби у спеціальних контейнерах перевезли двох білих африканських левів. 

- Вони дійсно більші за розміром ростуть, ніж середньостатистичні, скажемо так. Особливості - потрібно бути дуже обережними. Нам писали працівники того зоопарку.

 

Один з них - Глово, він більш агресивний. Другого вивантажували - Зулу звати - він спокійніший,– розповіла журналістам ITV заступниця директора зоопарку Ірина Оліферук.

Період адаптації на новому місці триватиме близько тижня.

- Білий лев - це досить рідкісна тварина. В колекції українських зоопарків, напевно, одиниці таких тварин, він зовсім інший за характером і поведінкою. Він досить експозиційний. Тому маємо надію, що сподобається нашим відвідувачам, - каже директор зоопарку Олег Павлюк.

Після адаптації леви ще відбуватимуть карантин, тож побачити братів Глово та Зулу у новому вольєрі можна буде вже на День Незалежності.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень