Білі леви з Франції тепер мешкають у Рівненському зоопарку (ФОТО/ВІДЕО)

Це брати, їм по 4 роки і в дорозі вони провели дві доби

ФОТО ілюстративне

Напередодні вихідних у Рівненському зоопарку відбулося поповнення. З Франції до Рівного за дві доби у спеціальних контейнерах перевезли двох білих африканських левів. 

- Вони дійсно більші за розміром ростуть, ніж середньостатистичні, скажемо так. Особливості - потрібно бути дуже обережними. Нам писали працівники того зоопарку.

 

Один з них - Глово, він більш агресивний. Другого вивантажували - Зулу звати - він спокійніший,– розповіла журналістам ITV заступниця директора зоопарку Ірина Оліферук.

Період адаптації на новому місці триватиме близько тижня.

- Білий лев - це досить рідкісна тварина. В колекції українських зоопарків, напевно, одиниці таких тварин, він зовсім інший за характером і поведінкою. Він досить експозиційний. Тому маємо надію, що сподобається нашим відвідувачам, - каже директор зоопарку Олег Павлюк.

Після адаптації леви ще відбуватимуть карантин, тож побачити братів Глово та Зулу у новому вольєрі можна буде вже на День Незалежності.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень