Безвіз буде восени - Порошенко

Президент України Петро Порошенко не сумнівається, що восени Європейський союз прийме рішення про надання Україні безвізового режиму.

«Я впевнений в тому, що ми восени отримаємо безвізовий режим», - заявив він, виступаючи на святкуванні у Вінниці Дня міста в суботу.

Комітет Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ 5 вересня заслухає звіт про лібералізацію візового режиму з Україною.

«Комітет також обговорить звіт про лібералізацію візового режиму з Україною спільно з заступником міністра закордонних справ Оленою Зеркаль», - повідомив сайт Європарламенту.

Там відзначили, що комітет поставить на голосування доповіді і рішення, щоб відкрити міжінституційні переговори про безвізові поїздки в ЄС громадян Грузії і Косово.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень