Безробітні з Рівненщини працюватимуть у Польщі

У обласному центрі зайнятості побувала делегація з міста-побратима Рівного - Пйотркува Трибунальського

Делегацію очолила голова громадської організації «Гілка оливи» Гражина Мушвіц.

Головна мета приїзду польської делегації – взаємодопомога та обмін досвідом. Адже польські роботодавці зможуть підбирати майбутніх працівників в Україні, а громадська організація допомагатиме у Польщі з документами та офіційним працевлаштуванням, – пообіцяла пані Мушвіц. Між тим, у складі делегації до Рівного прибули підприємці, у яких вже працюють наші земляки. Поляки наголошували, що українці на їхніх фірмах отримують у Польщі легальне працевлаштування. Відтак керівник обласного центру зайнятості Іван Ткачук та Гражина Мушвіц підписали угоду про співпрацю та висловили один одному найкращі побажання зі сподіваннями на довгу та плідну співпрацю.

Про це повідомляють з Рівненського регіонального центру зайнятості.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень