Безкоштовні лампочки: Де та як українці зможуть отримати світлодіодні пристрої

До п'яти в одні руки

Українцям планують безкоштовно замінити лампи розжарювання на економічніші LED-лампи. Таку ініціативу запропонував Уряд України і планують замінити 50 мільйонів лампочок, адже LED-лампи споживають у 7-8 разів менше електроенергії, ніж звичайні.

Люди зможуть безкоштовно отримати до 5 світлодіодних ламп в одні руки. Про це на телемарафоні повідомила перший віцепрем'єр-міністр економіки Юлія Свириденко.

За словами чиновниці, повнолітні українці можуть відвідати відділення Укрпошти чи залишити заявку на порталі «Дія», а потім звернутися до національного оператора поштового зв'язку, щоб обміняти лампи розжарювання на світлодіодні.

В Уряді вважають, що заміна 50 мільйонів ламп розжарювання дозволить заощадити роботу одного реактора потужністю 1 ГВт.

Лампи планують замінити не лише побутовим споживачам, а й соціальним структурам, серед яких лікарні, школи, дитячі садки, ЦНАПИ та інші організації.

Джерело: Патріоти України

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень