Скандальний Бузинарський вчинив розправу над жінкою, бо застряг у ліфті: деталі злочину (ВІДЕО)

Він показував посвідчення працівника Національної гвардії України

Син рівненського соратника Медведчука Михайла Бузинарського знову потрапив у поле зору правоохоронців. Йдеться про Андрія Бузинарського, який 6 років тому погрожував розправою рівненській журналістці.

Тоді судовий розгляд постійно затягувався і згодом справу закрили за терміном давності, а сам Бузинарський молодший приєднався до аеророзвідки Національної гвардії України.

Днями чоловік жорстоко побив працівницю житлового комплексу у Вишгороді через те, що він застряг у ліфті.

Жінку врятував перехожий, її госпіталізували.

У пресслужбі Нацгвардії у коментарі Суспільному підтвердили, що триває розслідування.

Відомо, що Андрій Бузинарський під час затримання поводився агресивно і здійснив напад на працівника поліції.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень