Безхатченки у Відні стануть екскурсоводами

Таку ідею озвучили під час презентації проекту Shades Tours Vienna

Безхатченки у Відні зможуть пройти безкоштовне навчання та самостійно проводити екскурсії містом, показуючи, як живуть люди на вулицях.

З 12000 австрійських безхатченків понад 7000 живуть у Відні. Підприємець Перрін Шобер заснувала проект  Shades Tours Vienna з метою спростити їм доступ до ринку праці.

Програма екскурсії тривалістю дві з половиною години охоплює три місця. Гід показує місця ночівлі, де безхатченки  можуть залишитися в разі надзвичайних обставин, супову кухню і пункт надання соціальної допомоги. Вартість для групи з 10 для осіб становитиме 150 євро. Ці гроші є головним джерелом фінансування проекту, цільова аудиторія якого - шкільні, університетські та церковні групи.

За словами Шобер, мета програми - показати, що означає жити на вулиці, важливо позбавити людей страху і забобонів. Вона також додала, що особиста історія гіда не буде в центрі екскурсії, це було б нечесно по відношенню до нього, основне - це майбутнє і те, як місто і його жителі можуть допомогти бездомним встати на ноги.

На сьогодні вже чотири людини пройшли навчання за цією програмою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень