Без «скайпів і айфонів»: на Рівненщині протестували телемедицину (ФОТО)

У присутності міністра

На Рівненщині почали лікувати пацієнтів за допомогою телемедицини. Вперше це зробили в амбулаторії в селі Забороль, що у Рівненському районі.

Зауважимо, що в межах робочої поїздки амбулаторію відвідав міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

Мета поїздки - перевірити, як зaстосовуються дистaнційні методи консультaцій фaхівців у новозбудовaній сільській лікaрській aмбулaторії.

Високопосадовець був присутній під час відеосеансу, де кардіолог консультував сімейного лікаря щодо лікування післяінфарктного стану:

Ми фактично були під час консультації по кардіології. Подивилися, яким чином пацієнт, який переніс інфаркт, повинен доглядатися та моніторитися вузькопрофільним спеціалістом.

Він, замість того, аби їздити до обласного центру, отримав консультацію від вузькопрофільного фахівця. Саме такий формат має наблизити медичну послугу до людини. Для села це дуже важливо.

Зроблену в амбулаторії кардіограму медику з обласної лікарні надіслали на його комп’ютер.

Для цих потреб розробили спеціальне програмне забезпечення.

Серйозних патологій в пацієнта лікар не побачив і призначив йому інший курс ліків.

Геннадій Зубко зазначає, що така практика буде корисна пацієнтам, здоров’я яких постійно треба моніторити, а також сімейним лікарям.

Вони таким чином постійно спілкуватимуться з вузькоспеціалізованими фахівцями та вдосконалюватимуть свої знання. Незабаром послуга з’явиться в інших амбулаторіях області. Нині її тестують ще в Дніпропетровській, Полтавській, Київській і Кіровоградській областях.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень