Без снігу, але з лютим морозом: свіжий прогноз на Новий рік

Яким буде свято

Фото з мережі
Фото з мережі

На Новий рік в Україні буде досить холодно.

В кінці грудня температура повітря опуститься до -15 градусів, але снігу не буде. Про це розповіла завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.

Між тим вона зауважила, що до морозів в Україні ще будуть тижні дощу і мокрого снігу.

Температурний режим буде дуже позитивний, високий до Нового року. І всі опади, які будуть проходити, будуть у вигляді дощу і мокрого снігу. І виходить, що сніговий покрив не встигне лягти. Але перші дні січня будуть з великим похолоданням, – розповіла Вазіра Мартазінова, передає Укрінформ.

З тим, що снігу на Новий рік можна не чекати, розповіла і завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Віра Балабух. Втім, вона зауважила, що остаточний прогноз на Новий рік буде не раніше, ніж за 3 дні до свята.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень