У черзі – майже 7 тисяч дітей, а у дитсадки Рівного зарахують лише понад 2700 (ПОЯСНЕННЯ)

В управлінні освіти пояснили, як відбувається зарахування

Понад 2700 маленьких рівнян зможуть зарахувати цьогоріч у дитсадки Рівного.

Планують набрати 76 ясельних груп для дітей, які народилися у 2019 році і три десятки молодших груп для 3-річок.

Частині малечі, яка перебуває в електронній черзі, може не вистачити місць, але наразі лише триває процедура зарахування у дошкільні заклади, каже керівник міського управління освіти Богдан Турович:

Зареєстрованих дітей 2018-2019 років народжень є понад 3600.

 

Ще є 220 дітей віком близько 6 років. 

 

 

А ми зможемо зарахувати до наших дитсадків понад 2700 вихованців.

 

Тобто, фактично, для близько 900 дітей може не вистачити місць.

 

 

 

Але, як показує практика, не усі зареєстровані діти ідуть у дитсадок одразу. 

 

 

Тобто при народженні дитини батьки зареєстрували дитину в електронну чергу, але поки вирішили залишити її вдома.

 

Наприклад, коли малечі 2-3 роки і вдома є кому доглядати за нею, то у дитсадок вирішують ще не пускати дитину.

Скільки дітей не зможуть потрапити у садок - поки невідомо, адже зарахування триватиме до 1 вересня. Богдан Турович зауважив, що зазвичай у таких випадках діти йдуть до дитсадка наступного року.

Загалом в електронній черзі до дошкільних закладів Рівного зареєстровано майже 7 тисяч дітей віком від народження до 7 років.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень