Без обстеження і відбору матеріалів: чергових махінаторів, які робити «офіційні» ПЛР-тести, викрили в Україні

«COVID-бізнес» приносив зловмисникам чималі гроші

Колаж Радіо Трек
Колаж Радіо Трек

Чергову схему підробки результатів ПЛР-тестів Служба безпеки України викрила на Харківщині.

Зловмисники навчилися вносити неправдиву інформацію у медичну систему ЕСОЗ, інформація з якої потрапляла у додаток «Вдома», що знімало обмеження на самоізоляцію, повідомляє СБУ.

Цікаво, що серед клієнтів були та люди з позитивними результатами тестів на COVID-19, що могло спричинити поширення пандемії.

Схему махінації створили приватна лабораторія разом з туристичним агентством. Існувала оборудка з початку 2020 року. Щомісяця махінатори видавали близько 1000 довідок, а вартість кожної становила 800 гривень.

Довідки видавали без проведення обстеження пацієнта та відбору матеріалів для дослідження. Інфікована людина мала змогу вільно отримати негативні результати тестування, повідомляє служба безпеки.

Під час обшуків правоохоронці вилучили у фігурантів справи сфальсифіковані довідки про результати ПЛР-тестів, підроблені печатки, офіційну документацію та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

За фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам  правоохоронці відкрили кримінальну справу.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень