Бетонні кільця й спортивні голуби: Що можна купити у Рівному на ОЛХ за 100 гривень

Трапляються практичні й новорічні ідеї

Ми відсортували пропозиції сайту за параметром «місто» і «ціна», аби з’ясувати, що можна купити у Рівному за 100 гривень.

Є чимало практичних речей, як от акумулятори до павербанків, захисне скло для телефону чи ліхтарики. Повно й святкового асортименту, наприклад, різдвяний віночок і святкові свічки ручної роботи. Декілька цікавих варіантів, як спортивні голуби й бетонні кільця для септиків.

Також є пропозиція оренди приміщення за 100 гривень. Щоправда, у заголовку не уточнюють площі, але використовувати можна за будь-яким призначенням. 

Нумізмати ймовірно оцінили б щось з оригінального для колекції. 

З практичного й актуального під час знеструмлень - ліхтарики й лампи. І дрова. 

А ще за 100 гривень можна купити сукуленти або равликів.

Ну і ще трошки практичного. Наприклад, вдома згодиться акумулятор, і різдвяний віночок, і свічкам також застосування буде.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень