Березнівський район - на карантині

У зв’язку із чумою свиней

6 лютого у приватному господарстві села Поліське Березнівського району виявлено хворого домашнього кабана.

Експертиза 7 лютого виявила захворювання – африканську чуму свиней.

З метою координації дій сьогодні проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Березнівській РДА, рішенням якої затверджено план заходів, визначено межі епізоотичних осередків, зони захисту та нагляду.

На село Поліське накладено карантин. При виїзді до села встановлені три ветеринарно-поліцейські пости. Облаштовуються дизбар’єри. Спеціалісти обстежують приватні домогосподарства. З метою локалізації інфекції, у селян вилучатимуть свиней.

Наразі в селі Поліське триває робота щодо локалізації і ліквідації захворювання АЧС. На місці працюють відповідні служби. 

Якщо ж нових випадків захворювання не зафіксують, карантинні обмеження можуть бути зняті через 40 днів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень