Березень штрафує сарненчан. Бо на Рівненщині — «червона зона» 

Люди вийшли на вулицю … без паспорта

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Сарнах з жовтня по листопад цього року було оштрафовано на 17 тисяч гривень вісім осіб. Причиною такого покарання стало те, що громадяни не мали при собі паспорту чи документу, що посвідчує особу. Про це повідомляє rivne.media з посиланням на постанови суду.  

Як зазначають у постановах Сарненського районного суду, громадяни порушили постанову КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Зокрема:

  1. 1 листопада о 14 годині 30 хвилин по вул. Вишневій, 1 в місті Сарни на території, у якій встановлено червоний рівень епідеміологічної небезпеки, громадянин порушив правила щодо карантину людей, - перебув на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус. Чоловік своїми діями вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 КУпАП.
  2. 4 листопада 2021 року о 14 годині 28 хвилин по вул. Привокзальній, 8 в м. Сарни Рівненської області на території, у якій встановлено червоний рівень епідеміологічної небезпеки, порушив правила щодо карантину людей, - перебув на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.
  3. Того ж дня (4 листопада) о тій жепорі на Привокзальній було складено ще один протокол про перебування особи на вулиці без документів, що посвідчують особу.
  4. 24 жовтня 2021 року о 18 годині 20 по вул. Бєлгородській, 39 в м. Сарни Рівненської області на території, у якій встановлено помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки, порушив правила щодо карантину людей, - перебув на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.
  5. 28 жовтня 2021 року о 01 годині 35 по вул. Привокзальна, 1 в м. Сарни Рівненської області на території, у якій встановлено червоний рівень епідеміологічної небезпеки, порушив правила щодо карантину людей, - перебув на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.
  6. 30 жовтня 2021 року о 14 годині 10 по вул. Вишневій, 38 в м. Сарни Рівненської області на території, у якій встановлено червоний рівень епідеміологічної небезпеки, порушив правила щодо карантину людей, - перебув на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.
  7. 29 жовтня 2021 року о 08 годині 26 хвилин на автовокзалі по вул. Белгородській, 39 в м. Сарни Рівненської області на території, у якій встановлено червоний рівень епідеміологічної небезпеки, порушив правила щодо карантину людей, - перебув на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.
  8. 3 листопада 2021 року о 07 годині 35 по вул. Челюскінців, 15 в м. Сарни Рівненської області на території, у якій встановлено червоний рівень епідеміологічної небезпеки, порушив правила щодо карантину людей, - перебув на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

У постановах вказано, що особи вчинили адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення карантину).

Суддя Юрій Березень визнав вісьмох людей винними в адміністративному правопорушенні й наклав штраф у розмірі 17 000 гривень.

Також з кожного на користь держави стягнуть судовий збір в розмірі 454 гривень.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень