Бекхем показала головний літній тренд: сукня і сандалі, які пасують усім (ФОТО)

Образ, який легко повторити

Під час сімейного відпочинку на іспанському острові Ібіца дизайнерка та колишня учасниця Spice Girls Вікторія Бекхем продемонструвала стильний літній образ, який уже називають одним із головних трендів сезону.

Для прогулянки знаменитість обрала легку максісукню з квітковим принтом, коричневі сандалі та містку сумку в тон. Саме таке поєднання, на думку модних експертів, стане чудовою основою для літнього та відпускного гардероба.

Особливу увагу привернули сандалі, схожі на популярну модель Hermès Oran. Таке взуття цінують за комфорт, універсальність і здатність легко поєднуватися з різними образами.

Експерти також наголошують, що максісукня є одним із найзручніших варіантів для відпустки. Її можна носити як на пляж, так і на вечірні прогулянки, доповнивши аксесуарами.

Тож цього літа модницям радять звернути увагу на просте поєднання довгої легкої сукні та зручних шкіряних сандалів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень