База авіації рятувальників на Рівненщині: де її розташують

Про кількість літаків поки невідомо

Базу рятувальної авіації хочуть створити у рівненському аеропорту. Про це минулого тижня попередньо домовилися голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та очільник ДСНС України Микола Чечоткін. Авіатехніку планують передати рятувальникам Рівненщини найближчим часом, каже Віталій Коваль:

Це перспектива найближчого часу. Вона залежить від певних змін в структурі ДСНС і при отриманні ДСНС авіаційної техніки. Рівненська область готова до прийняття цієї техніки. По часу я думаю, що це буде початок 2020 року.

Під час зустрічі сторони відзначили готовність ДСНС Рівненщини до прийняття такої техніки. Про які саме літальні апарати йдеться, поки не повідомляють. Директор аеропорту Ігор Насинюк також каже, що невідомо скільки техніки стоятиме на летовищі, утім місця там більше, ніж достатньо:

Це ми знаємо. Ми свої пропозиції теж дали для ДСНСників. Домовленість на рівні міністерств нині триває. В нас місця вистачає для літаків. 176 гектарів. У нас смуга може діяти для багатьох літаків. Колись аеропорт приймав 80-90 рейсів на тиждень.

 

Щодо оплати, то це в першу чергу базування буде. За кожен літачок і вертоліт береться аеропортовий збір. Там виставлятиметься охорона, ведеться осблуговування.

Як каже керівництво Рівненщини, база авіації використовуватиметься для моніторингу ситуації в області, гасіння пожеж, евакуації потерпілих і значно розширить можливості рятувальників.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень