«Батько» диких тварин Рівного Олег Павлюк святкує день народження (ФОТО)

Вітаємо!

Сьогодні, 15 липня, свій день народження святкує директор Рівненського зоологічного парку Олег Павлюк ????.

Зоопарк реально одна з найбільших окрас та атракцій м. Рівне, і це великою мірою заслуга саме Павлюка.

Олег Васильович пропрацював тут від самої юності, і цей Зоопарк -- такий як він є, це справді його дітище.

Олег Павлюк на цьофото -- крайній ліворуч -- десь, коли він саме почав працювати в Зоопарку м. Рівне

От як вітає свого директора сьогодні колектив:

Рівненський зоопарк

 

Сьогодні святкує свій День народження директор Рівненського зоологічного парку Павлюк Олег Васильович, Oleg Pavlyuk – розсудливий та енергійний керівник, фахівець своєї справи, людина цілеспрямованої вдачі, щирої душі та креативного мислення!

 

Зоопарк став справою всього його життя!

 

Майже за 30 років невтомної праці, наполегливості та особистого ентузіазму, маленький зоокуточок на околиці міста став зоопарком загальнодержавного значення, перлиною Західної України!

 

Павлюк Олег Васильович – відома та шанована людина серед спеціалістів зоопаркової справи, як в Україні, так і за кордоном!

На фото Олег Павлюк
На фото Олег Павлюк

Щороку зоопарк набуває нових граней, колекція тварин поповнюється цікавими видами, будуються експозиції, виникають нові локації для затишного та комфортного відпочинку наших гостей, і ми щиро пишаємось, що заклад розквітає, розвивається та набуває сучасного європейського рівня під його вправним керівництвом, йдеться на сторінці зоопарку Рівного.

Редакція РАДІО ТРЕК вітає Олега Павлюка з днем народження! Бажаємо успіхів, щастя і великої удачі. Нехай усі поставлені цілі будуть досягнуті, а бажання – здійснені ????

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень