Батьки учнів однієї з рівненських шкіл проти скасування поділу класу на групи (ПЕТИЦІЯ)

А що про це кажуть в управлінні освіти?

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Петицію проти скасування поділу шкільних класів на групи минулого тижня з’явилася на сайті міської ради.

Звернення зареєструвала рівнянка Ольга Сумко. Жінка розповіла, що до батьків учнів школи № 27 надійшла інформація щодо скасування поділу класів на 2-3 групи для вивчення окремих предметів. Йдеться  про українську, англійську та другу іноземну мови.

Скасування поділу на групи повністю зруйнує якість освітнього процесу в школах міста, що є особливо неприпустимим на фоні зниження якості навчання під час карантину.

 

Вимагаємо не допускати скасування поділу класів на групи з дотриманням вимог Міністерства освіти щодо поділу класів на групи при вивченні української мови, іноземних мов, трудового навчання, фізичної культури, лабораторних і практичних занять з профільних дисциплін в школах, гімназіях і ліцеях : у класах більше 27, – йдеться у тексті петиції.

За коментарем щодо скасування поділу класу на групи ми звернулися у міське управління освіти. Очільник управління Богдан Турович розповів:

Богдан Турович
Богдан Турович

Ні в нас, ні в директора школи немає інформації про те, за який клас іде мова щодо скасування поділу. Щодо цього не було звернень ні до керівництва школи, ні до нас.

 

Є порядок поділу класу на групи при вивченні окремих предметів. Згідно з ним поділ здійснюється тільки якщо у класі є більше, ніж 27 дітей. Можливо це може йде, де менш як 27 дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень