Батьки учнів однієї з рівненських шкіл проти скасування поділу класу на групи (ПЕТИЦІЯ)

А що про це кажуть в управлінні освіти?

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Петицію проти скасування поділу шкільних класів на групи минулого тижня з’явилася на сайті міської ради.

Звернення зареєструвала рівнянка Ольга Сумко. Жінка розповіла, що до батьків учнів школи № 27 надійшла інформація щодо скасування поділу класів на 2-3 групи для вивчення окремих предметів. Йдеться  про українську, англійську та другу іноземну мови.

Скасування поділу на групи повністю зруйнує якість освітнього процесу в школах міста, що є особливо неприпустимим на фоні зниження якості навчання під час карантину.

 

Вимагаємо не допускати скасування поділу класів на групи з дотриманням вимог Міністерства освіти щодо поділу класів на групи при вивченні української мови, іноземних мов, трудового навчання, фізичної культури, лабораторних і практичних занять з профільних дисциплін в школах, гімназіях і ліцеях : у класах більше 27, – йдеться у тексті петиції.

За коментарем щодо скасування поділу класу на групи ми звернулися у міське управління освіти. Очільник управління Богдан Турович розповів:

Богдан Турович
Богдан Турович

Ні в нас, ні в директора школи немає інформації про те, за який клас іде мова щодо скасування поділу. Щодо цього не було звернень ні до керівництва школи, ні до нас.

 

Є порядок поділу класу на групи при вивченні окремих предметів. Згідно з ним поділ здійснюється тільки якщо у класі є більше, ніж 27 дітей. Можливо це може йде, де менш як 27 дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень