Батькам в поміч: в Україні запустили онлайн садочок

Головним чином ініціатива має зберегти зв'язок дітей з освітнім процесом

Для дітей віком від 3 до 6 років в Україні запустили онлайн дитячий садочок. Проєкт створили Міністерство освіти та науки та фонд ЮНІСЕФ. Наразі заняття доступні на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ, а також на платформі MEGOGO.

Цей проєкт є платформою, на якій батьки та вихователі зможуть знайти усі необхідні розвивальні матеріали у відкритому доступі.

 

Для нас важливо, щоб, попри складнощі, вже з раннього віку освіта для української малечі була комфортною, корисною та цікавою, – зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Перше заняття триває 40 хвилин. Головним чином садок має зберегти зв'язок з освітнім процесом, відірвати дітей від війни, зайняти їх пізнавальною активністю, зазначають у МОН.

В онлайн-садку також зібрані поради, вправи та ігри для дошкільнят, спрямовані на розвиток знань та навичок.

Програму онлайн-садка розробляла команда вихователів разом з експерткою з дошкільної освіти Соломією Бойкович. До роботи також долучили психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які перебувають у стресі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень