ON-LINE

Батальйон «Госпітальєри» за очільництва рівнянки отримав бюджетне фінансування

неділя, 10 лютого 2019
І став комунальним підприємством у Дніпрі
Фото зі сторінки "Госпітальєри" у Facebook

У Дніпрі на базі медичного батальйону «Госпітальєри» Української Добровольчої Армії створили комунальне підприємство «Госпітальєри Дніпра», воно отримало фінансування з міського бюджету Дніпра. Про це повідомляє «Радіо Свобода»

Новостворене підприємство презентували у п’ятницю. Його очолила засновниця «Госпітальєрів», доброволець-медик Яна Зінкевич. За її словами, це перше таке комунальне підприємство в Україні,  мета якого – навчати людей наданню домедичної та першої медичної допомоги потерпілим у різних ситуаціях.

Першими інструктори «Госпітальєрів» розпочали вишкіл співробітників «Муніципальної варти», далі планують заняття з іншими бюджетниками, зокрема вчителями.

Як розповіла Яна Зінкевич, для роботи комунального підприємства з міського бюджету Дніпра на цей рік передбачили 4,6 мільйона гривень, які підуть на оплату праці співробітників, закупівлю матеріалів, манекенів, дообладнання приміщення тощо. Штат підприємства складає 13 осіб.

Підприємство об’єднало сертифікованих інструкторів – медиків та парамедиків – з досвідом надання допомоги пораненим у зоні бойових дій. Усі вони мають державні та волонтерські відзнаки.

Як розповів інструктор комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» парамедик Всеволод Дорофєєв, медичний батальйон «Госпітальєри» УДА створили у 2014 році для евакуації та надання першої допомоги бійцям на передових позиціях у зоні бойових дій на Донбасі.

На кінець 2018 року через руки медиків батальйону пройшло 2 тисячі 750 людей.

- Рекорд – за один день 60 людей. Це було під час боїв за Донецький аеропорт», – розповів Всеволод Дорофєєв.

Яна Зінкевич – доброволець-медик, яка врятувала з-під обстрілів понад сто бійців. 5 грудня 2015 року у ДТП біля Дніпра вона зазнала важких ушкоджень хребта.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного