Батальйон «Госпітальєри» за очільництва рівнянки отримав бюджетне фінансування

І став комунальним підприємством у Дніпрі

У Дніпрі на базі медичного батальйону «Госпітальєри» Української Добровольчої Армії створили комунальне підприємство «Госпітальєри Дніпра», воно отримало фінансування з міського бюджету Дніпра. Про це повідомляє «Радіо Свобода»

Новостворене підприємство презентували у п’ятницю. Його очолила засновниця «Госпітальєрів», доброволець-медик Яна Зінкевич. За її словами, це перше таке комунальне підприємство в Україні,  мета якого – навчати людей наданню домедичної та першої медичної допомоги потерпілим у різних ситуаціях.

Першими інструктори «Госпітальєрів» розпочали вишкіл співробітників «Муніципальної варти», далі планують заняття з іншими бюджетниками, зокрема вчителями.

Як розповіла Яна Зінкевич, для роботи комунального підприємства з міського бюджету Дніпра на цей рік передбачили 4,6 мільйона гривень, які підуть на оплату праці співробітників, закупівлю матеріалів, манекенів, дообладнання приміщення тощо. Штат підприємства складає 13 осіб.

Підприємство об’єднало сертифікованих інструкторів – медиків та парамедиків – з досвідом надання допомоги пораненим у зоні бойових дій. Усі вони мають державні та волонтерські відзнаки.

Як розповів інструктор комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» парамедик Всеволод Дорофєєв, медичний батальйон «Госпітальєри» УДА створили у 2014 році для евакуації та надання першої допомоги бійцям на передових позиціях у зоні бойових дій на Донбасі.

На кінець 2018 року через руки медиків батальйону пройшло 2 тисячі 750 людей.

- Рекорд – за один день 60 людей. Це було під час боїв за Донецький аеропорт», – розповів Всеволод Дорофєєв.

Яна Зінкевич – доброволець-медик, яка врятувала з-під обстрілів понад сто бійців. 5 грудня 2015 року у ДТП біля Дніпра вона зазнала важких ушкоджень хребта.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень