Чи готовий Басівкутський пляж Рівного до купального сезону

Він мав розпочатися 15 травня, але не склалося з погодою

Тому працівники тресту зеленого господарства досі наводили на пляжі лад. Заступник начальника міського управління оуправління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк розповів детальніше:

Зранку поставили кабінки. Вчора-позавчора завозили пісок.  Покосили траву, попідрізали дерева, де це було необхідно, гілля де позаростало. Клумби зробили. Пофарбували. Питні фонтанчики встановлені, працюють. Контейнери, біотуалети будуть стояти.

За словами Володимира Лапюка, біотуалетів буде два, як і торік. Їх та контейнери зі сміттям обслуговуватиме КАТП 1728. Також водолази рятувальної станції почистили дно озера, щоб відпочивальники не зазнали ушкоджень. І місто підписало угоду з рятувальниками про порятунок на воді.

На пляжі, як і в попередні роки, працюватиме двірник, який щоранку наводитиме тут порядок.

Що стосується стану води озера, то

поки висновків про те, чи у ній можна купатися немає.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень