Барак Обама вже подивився нові серії «Гри престолів»

І це при тому, що офіційно серіал вийде на екрани тільки 24 квітня

Як пишуть американські ЗМІ, американський глава вже має доступ до всіх серій нового сезону. За словами продюсера серіалу Дена Вайсса, всесвітня популярність «Гри престолів» настала для нього в той момент, коли Обама попросив нові серії до їх офіційного виходу на екрани.

А що ви будете робити, коли верховний головнокомандувач каже, що хоче подивитися серії заздалегідь? - додав інший продюсер Девід Беніофф.

Відзначимо, що про президента США неодноразово писали, що він просить у керівництва телеканалів дати подивитися нові серії відомих серіалів ще до того, як вони вийдуть в ефір. Американський глава пояснює подібні прохання зайнятістю, що не дає можливості йому чекати виходу серій по телебаченню і дивитися їх разом з усіма іншими глядачами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень