Банки відхиляють заявки на «Доступну іпотеку 7%»

Тож іпотека доступна не всім

Працівниця банку показує дулю клієнтам. Колаж "Електронна книга скарг України".

Перші два тижні триває програма «Доступна іпотека 7%» для українців. За цей час громадяни подали 48 заяв, але банки погодили лише 10 кредитів.

Це 21% заявок, повідомляє Радіо Трек із посиланням на Український капітал.

Заявки на кредити надійшли до 5 банків: «Укргазбанк», «Глобус», «ОТП Банк», «Кредобанк» та «ПриватБанк». Їх задовольнили 3 з них:

  • «Укргазбанк» — 5 кредитів на 3,9 млн грн;
  • «Глобус» — 4 кредити на 2,78 млн грн;
  • «ОТП Банк» — 1 кредит на 534,3 тисячі грн.

Загальна сума заявок складала 47,4 млн грн. Найбільше заявок отримав «Укргазбанк» (на 27,2 млн грн), «ПриватБанк» (на 10,4 млн грн) та «Глобус» (на 7,8 млн грн).

Середня сума кредиту склала 722 тисячі грн.

Вторинний ринок нерухомості лідирує за кількістю заявок. Вживані квартири хотіли придбати майже 80% заявників. Крім того, кредити на вторинні квартири – це 60% від загальної кількості погоджених іпотек.

Всі кредити спрямовані на квартири. Серед заявок «Укргазбанк» отримав дві на домоволодіння, однак відхилив їх.

Нагадаємо, що «Доступну іпотеку» можна отримати, якщо житло купується у будинку не пізніше 2018 року зведення. Квартира має коштувати не більше 2,5 мільйонів. У заявника не має бути іншого житла у власності, інакше іпотеку «уріжуть».

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень