Банкомат видав українцю рідкісні цінні гривні: як виглядають унікальні купюри (ФОТО)

Нумізмати готові викласти за них дуже великі суми

В Україні гривневі купюри з красивими номерами можна зустріти досить рідко, і такі банкноти є предметом «полювання» нумізматів, які готові викласти за унікальні гроші дуже великі суми.

Але зустріти «дзеркальні» банкноти - з такими ж номерами та серією - вдається ще рідше. За такі банкноти можна отримати десятки тисяч гривень.

Зокрема, на сайті оголошень OLX днями з'явилася пропозиція про продаж таких двох банкнот номіналом 1000 гривень - лот оцінюється в 39 тисяч.

Щасливий володар таких купюр зазначив, що «золоті» гроші дісталися йому абсолютно випадково - їх видав банкомат, коли чоловік знімав суму з рахунку.

Дві тисячні гривневі купюри випуску 2019 року є справжніми, хоч і набули свою унікальність через дуже рідкісний заводський брак.

Як видно на опублікованому фото, обидві банкноти мають однаковий знак і номер «АА 3228108».

Були видані банкоматом ПриватБанку, і перевірені в їх касі та ще в 2-х банках (це не підробка, а рідкісний заводський брак).

 

Відмінно підійдуть як колекціонеру нумізмату, так і на подарунок навіть міністру!

 

Такий лот дуже складно зустріти у продажу, - описує Микола, власник унікальних банкнот, житель Запоріжжя.

«Дорогі» номери на гривневих купюрах

Українці здебільшого абсолютно не звертають увагу на купюри, отримані в магазинах, в банкоматах, бухгалтеріях... І це даремно. Річ у тім, що на таких гривнях можуть бути рідкісні, незвичайні або красиві номери, що автоматично додає до номінальної цінності банкноти ще й бонусну - для антикварів, колекціонерів і нумізматів.

Так, найбільше цінуються банкноти з повністю однаковими сімома цифрами в номері, які дуже рідко зустрічаються в обігу (наприклад: АЕ 1111111 або ПЗ 8888888).

Якщо ж однакові не всі 7 цифр, то такі гривні можна теж вдало продати на аукціонах і сайтах оголошень - в кілька разів вище за номінальну вартість..

Красиві номери необов'язково повинні мати трохи більше однакових цифр поспіль - можуть бути й цінні купюри з порядковим номером, так звані радари (коли номер на банкноті читається однаково зліва направо і справа наліво), при цьому букви на номері можуть бути будь-якими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень