Багато сонця та грози очікуються в Україні до кінця квітня

Яким буде останній тиждень цього місяця

Відсьогодні та до 27-28 квітня майже по всій території України буде тепла погода.

Побільшає сонця та відчутно поменшає опадів. У більшості областей очікується +15...+18 градусів. Про це Радіо Трек повідомив синоптик Станіслав Щедрін.

Та попри потепління, періодично проходитимуть короткочасні зливи з грозами. Особливо завтра, 24 квітня. Через вологу погоду на Заході похолоднішає до +14...+16 градусів, але вже 26 квітня там знову стане тепло.

28-29 квітня знову пройдуть грози. Значного холоду вони не принесуть, похолоднішає лише на 1-3 градуси. Також варто зауважити, що оскільки дощі не будуть затяжними, то в областях, де вони проходитимуть, сонця не стане менше. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень